Středa

25. listopadu 2020

Nyní

-2°

Zítra

Svátek má

Kompaktní génius je doma ve městě i na dálnici

Prožij víkend naplno a podle sebe! Východočeská televize, společnost TN Média a OlfinCar ti přinášejí soutěž o auto na celý víkend, a to i s příspěvkem na benzín 1000 Kč. Kam vyrazíš a koho vezmeš s sebou je jenom na tobě. Odpověz na jednoduchou soutěžní otázku a užiješ si na silnici zážitek v nejnovějším voze Toyota Yaris.

Nový Yaris kombinuje pokrokovou hybridní technologii s nepřehlédnutelným designem, který zdaleka hlásá, že je připraven vyrazit. Yaris je dokonalou volbou do města, ale jako doma se cítí i na dálnici. Vůz postavený na architektuře TNGA od Toyoty poháněný vyspělým hybridním systémem byl navržen pro nezapomenutelné chvíle strávené cestováním.

Auto nadchne svým stylem a úspornými motory s novou atmosférickou jednotkou 1.5 Dual VVT-i 111 koní. O bezpečnost během jízdy dbají revoluční systémy aktivní bezpečnosti Toyota Safety Sense, které jsou součástí standardní výbavy. Díky tomu se Yaris ideálně přizpůsobí městskému rytmu a tvým potřebám.

Díky společnosti OlfinCar, která působí na českém trhu od roku 1993, teď máš jedinečnou šanci zdarma si užít a vyzkoušet čtvrtou generaci Toyota Yaris z dílny japonských konstruktérů.

V jakých městech má společnost OlfinCar autorizované dealerství Toyota?