Úterý

18. června 2024

Nyní

16°

Zítra

17°

Svátek má

Rohanské stezky: Bikování pro celou rodinu

12. 6. 2024 Komerční sdělení

Rohanské stezky: Bikování pro celou rodinu 13 snímků
Rohanské stezky se opět hlásí o slovo! Šestý ročník závodů horských kol pro širokou sportovní veřejnost se uskuteční 22. června.

Pořadatelský tým pod heslem „bikeři bikerům“ připravuje už 6. ročník MTB závodů se startem v lyžařském areálu v Lomnici nad Popelkou s pěti skokanskými můstky a nezapomenutelnou sportovní atmosférou.

Závodní den otevřou dětské kategorie. Pro mladé cyklisty budou připraveny divácky atraktivní okruhy i volně přístupná jízda zručnosti s řadou dovednostních překážek nejen pro malé jezdce. Na každého dětského účastníka čeká v cíli pamětní dárek. Závěr dětských závodů bude patřit bohaté tombole. Dětské závody jsou součástí Krkonošského poháru mládeže.

Dospělí účastníci si budou moci vybrat ze dvou tratí: 50 km s převýšením 1 290 m a 25 km s převýšením 700 m. Pečlivě vybrané lesní cesty a pěšiny provedou závodníky nejzajímavějšími místy, která okolní lesy a kopce nabízejí. Trasa 25 km je bez technických úseků a je díky tomu vhodná pro nejširší sportovní veřejnost. Trasa 50 km nabízí i pár hravých a technických úseků. Na obou trasách si navíc můžete složit s přáteli tříčlenný „tým“ a zúčastnit se závodu družstev.

Registrace do všech vypsaných kategorií je již spuštěna, tak neváhejte a přijďte pobejt, zabajkovat a užít si s námi krásný sportovní den 22. června v Lomnici nad Popelkou.

Veškeré informace o závodu najdete na www.rohanskestezky.cz.

Těšíme se na vás!
Za pořadatelský tým Rohanských stezek Michal Vlášek a Lucka Hamanová