Zítra

Svátek má

Pátá výhra v řadě. Fotbalisté Vrchlabí zdolali Chlumec nad Cidlinou 2:0

1. 11. 2021

Pátá výhra v řadě. Fotbalisté Vrchlabí zdolali Chlumec nad Cidlinou 2:0 8 snímků
Závěr podzimní části Krajského přeboru zastihl mužstvo FC Vrchlabí "A" ve skvělé formě. Vrchlabští v neděli vyhráli pátý zápas v řadě, když tentokrát na ně nestačil tým FK Chlumec nad Cidlinou "B" a podlehl horalům 2:0. Vrchlabí se díky 14 bodům z posledních pěti zápasů posunulo v tabulce přeboru na 7. místo.

První poločas skončil bezbrankovou remízou a góly začaly padat až po čtvrthodině hry v druhém poločase. Mezi 62. a 63. minutou Vrchlabí zasadilo svému soupeři dvojité KO, když se hned po sobě trefili Dominik Zdržálek a Marek Hanuš.

A jaké byly ohlasy z kabin?
FC Vrchlabí: Do dnešního utkání jsme nastoupili po dlouhé době v kompletní sestavě a bylo to na hře znát. Po celé utkání jsme byli lepším týmem, ale gólově jsme se prosadili až ve druhém poločase a dvěma brankami jsme rozhodli o našem zaslouženém vítězství.

FK Chlumec: Dnes jsme neměli kvalitu domácí jakkoli ohrozit a dvoubrankový rozdíl je pro nás díky vynikajícímu brankáři a zodpovědným třicátníkům milosrdný. Domácí nás od začátku přikovali k vápnu, vzduchem létaly dlouhé auty a centry, zvonily tyče, byli jsme nuceni již brzy střídat. Poločas jsme přežili, ale střídající Zdržálek dal hře domácích myšlenku a ti dvakrát udeřili. Zbytek utkání se už pouze dohrával. Nadstavbové kolo doma s Hořicemi musíme zvládnout naplno, bude to o srdci.

Poslední zápas podzimní části Krajského přeboru odehraje Vrchlabí tuto neděli, kdy se představí na hřišti TJ Sokol Třebeš.