Čtvrtek

13. června 2024

Nyní

11°

Zítra

13°

Svátek má

HC Stadion Vrchlabí zasáhl koronavirus. Tým neodehraje první tři kola

8. 9. 2020

page.Name
Doslova pár dní před začátkem 1. hokejové ligy řeší tým HC Stadion Vrchlabí velikou komplikaci. Objevila se v něm totiž nákaza virem COVID-19. Program týmu byl od včerejšího dne přerušen a nejméně do středy 16. září nastoupil do karantény. Informoval o tom klub na svých webových stránkách.

Podle vyjádření klubu na webu se první příznaky u hráčů objevily během víkendu a od pondělního rána klub celou situaci ve spojení s klubovým lékařem a krajskou hygienickou stanicí řeší. „Postupně jsou hráči včetně realizačního týmu testováni. Od dnešního dopoledne máme první oficiálně potvrzené pozitivní nálezy s tím, že příznaky má i několik dalších členů A-týmu,“ stojí v prohlášení.

Program A-týmu byl od pondělí přerušen a dle předběžných informací od hygienika tým podstoupí karanténu minimálně do středy 16. září. „Tímto tedy avizujeme, že první 3 kola (HC ZUBR Přerov, Valašský hokejový klub, HC AZ Havířov 2010) nebudeme schopni odehrát. Předpokládáme, že budeme schopni se do soutěže zapojit nejdříve ve středu 23. září, ale je to zatím pouze předběžný odhad. Situace se postupně vyvíjí a o dalších opatřeních nebo změnách Vás budeme neprodleně informovat,“ uzavírá klub ve svém komuniké.

(HC Stadion Vrchlabí, jš)
Foto: HC Stadion Vrchlabí