Pondělí

22. července 2024

Nyní

18°

Zítra

14°

Svátek má

Vrchlabští hokejisté zahajují přípravné přáteláky, dnes přivítají Benátky

3. 8. 2021

page.Name
Hokejisté HC Stadion Vrchlabí dnes vstoupí do další fáze přípravy na novou sezonu 1. hokejové Chance ligy. K prvnímu přátelskému přípravnému zápasu si pozvali tým HC Benátky nad Jizerou. Úvodní buly bude vhozeno v místní DD Elektromont Aréně v 18 hodin. Diváci s sebou musí mít negativní test na koronavirus, potvzení o očkování nebo o prodělání nemoci.

Vrchlabí se v přípravě představí celkem devětkrát, jako první soupeř se představí Benátky. Následují soupeři jako Slavia, Ústí nad Labem nebo Kolín. Poslední přípravu odehrají na konci srpna proti Hronovu.

Podle informací na klubovém webu se od začátku přípravy na ledě k vrchlabskému týmu připojili také pardubičtí hráči. Mezi ně patří Štěpánek a Nečas jako brankáři, Oliva a Jelínek jako obránci a mezi útočníky se představí Zeman a Machač. Tito nováčci se představí tento týden na ledě.

Po několika sezonách bude letošní ročník 1. hokejové Chance ligy sestupový, což znamená, že se všechny týmy budou snažit o to více dát dohromady a sehrát se, aby mohly figurovat na vyšších příčkách. Vrchlabí nový ročník zahájí v sobotu 11. září na vlastním ledě a jeho prvním soupeřem budou opět Benátky nad Jizerou.

Jiří Štefek
jiri@vrchlabinky.cz
Foto: Anton Martinec