Neděle

26. května 2024

Nyní

12°

Zítra

14°

Svátek má

FOTO: Horalům zvlhnul střelecký prach, Pardubicím podlehli 0:5

4. 9. 2021

FOTO: Horalům zvlhnul střelecký prach, Pardubicím podlehli 0:5 18 snímků
K předposlednímu přípravnému přátelskému zápasu před zahájením 1. hokejové Chance ligy si tým HC Stadion Vrchlabí v pátek pozval soupeře se vskutku zvučným jménem - extraligové HC Dynamo Pardubice. Zápas nakonec skončil jednoznačnou výhrou hostí 0:5.

Přestože i vrchlabský tým měl během utkání několik vyložených šancí, góly padaly jen do domácí branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto v jeho polovině, kdy hosté zvýšili na 0:3. Tým HC Stadion Vrchlabí tak poprvé v přípravných zápasech nevstřelil během utkání ani jeden gól.

A jaké byly ohlasy trenérů?

Martin Koudelka (HC Stadion Vrchlabí):
Za nás to byl těžký intenzivní zápas se soupeřem, který je opravdu herně vyspělý a sebevědomý. U některých našich mladších hráčů to sebevědomí dnes kolísalo. První třetina byla za nás ještě relativně dobrá, i když s dvěma góly, ale fajn. Pak v té druhé třetině to byla trošku taková škola a ve třetí třetině dal soupeř další hezké góly… Byl to odbojovaný zápas, za mě kluci rozhodně ostudu neudělali a můžeme se z těchto věcí poučit. Teprve teď přijdou soupeři, se kterými bychom chtěli přesně produkovat takový sebevědomý výkon jako tady dnes předvedly Pardubice. Měli jsme dobré i špatné úseky, ale myslím si, že si to fanoušci užili a my také, takže to byl hezký zápas.

Richard Král (HC Dynamo Pardubice):
Na naší straně panuje spokojenost, kluci přistoupili k utkání velice dobře. Měli jsme dobrý pohyb, hráli hezky kombinačně, dali pěkné góly. Utkání se divákům muselo líbit.

Jiří Štefek, HC Stadion Vrchlabí
jiri@vrchlabinky.cz
Foto: Anton Martinec