Čtvrtek

13. června 2024

Nyní

10°

Zítra

12°

Svátek má

Na lavičce hokejistů prvoligového Vrchlabí končí trenéři Hlaváč a Koudelka

5. 1. 2022

page.Name
Na lavičce hokejistů prvoligového Vrchlabí končí po zisku pouhých dvou bodů z posledních tří zápasů hlavní trenéři Petr Hlaváč a Martin Koudelka. Sedmý tým tabulky druhé nejvyšší soutěže povedou dočasně asistenti Tomáš Jirků a Jan Starý. Další zápas čeká Vrchlabí v sobotu doma proti Benátkám nad Jizerou.

"Náš tým zatím není v žádné zásadní krizi, soutěž je rozehraná velmi dobře, a i když je to velice vyrovnané, tak máme vše zcela ve svých rukou. Tým pod vedením Petra Hlaváče a Martina Koudelky odehrál spoustu skvělých zápasů, bohužel v posledních utkáních přišel herní, a tomu i odpovídající výsledkový, útlum. Proto chceme udělat změnu a dát týmu další impulz a jasný signál, že jsme připraveni pro úspěch v této sezoně udělat vše," uvedl na klubovém webu sportovní manažerem Jiří Jakubec. Nové složení realizačního týmu chce klub oznámit co nejdříve.

"I za HC Dynamo Pardubice chci poděkovat Petru Hlaváčovi a Martinu Koudelkovi za odvedené služby. V rámci naší spolupráce jsme společně zvažovali veškeré možnosti a varianty, jak tým před náročným závěrem základní části oživit. Proto dochází k této změně. Nový realizační tým bude mít naši plnou podporu," prohlásil sportovní manažer partnerského extraligového celku Pardubic Dušan Salfický.

Vrchlabí minulý týden prohrálo v Prostějově 0:2 a doma s Ústím nad Labem 3:4, v pondělí vyhrálo 2:1 až po samostatných nájezdech na ledě předposledního Havířova. Za ním je jen Kadaň, která ze soutěže kvůli finančním potížím odstoupila, všechny její zápasy se od 20. kola kontumují a je prvním sestupujícím týmem.

ČTK
Ilustrační foto: Anton Martinec