Svátek má

Vítězná dohrávka Vrchlabí s Porubou. Hattrickem zazářil Koffer

27. 1. 2022

Vítězná dohrávka Vrchlabí s Porubou. Hattrickem zazářil Koffer 14 snímků
Po dvanáctidenní covidové pauze nastoupili vrchlabští hráči k zápasu hokejové Chance ligy. Proti Porubě tahali dvě třetiny za kratší konec, prohrávali už 1:3. Po velkém obratu ale zápas dotáhli do vítězného konce a vyhráli 4:3. V domácím dresu dresu se blýskl třemi góly útočník Filip Koffer. Vrchlabí se tak posunulo na 8. příčku aktuální tabulky.

Hostí se dostali do vedení lacinou brankou, Soukupovi za záda propadla zdánlivě málo nebezpečná střela Bittena od mantinelu - 0:1. Vyrovnat se domácím povedlo v 16. minutě. Před hostujícím brankářem se strhla obrovská mela hráčů bojujících o puk, do kotouče nakonec správným směrem trknul Koffer - 1:1.

Hosté se dostali de vedení po využité přesilovce. Stloukal od modré nahodil puk před domácí branku, do sítě ho šikovně usměrnil Bitten - 1:2. Domácí pak dvěma hrubkami ve středním pásmu a ve vlastní třetině nabídli hostům zvýšit v oslabení na 1:3 - pod víko nekompromisně zavěsil Stloukal. Do hry se Vrchlabští vrátili díky perfektnímu zakončení Koffera. Sám s pukem na holi si položil hostujícího gólmana a efektně zasunul puk za jeho záda - 2:3.

Vrchlabští zvládli skvěle nástup do třetí třetiny. Nejprve ve 41. minutě Denis Kusý skóroval do poloprázdné branky poté, co domácí pětka totálně rozebrala bránící čtveřici domácích - 3:3. Druhou přesilovku po další vzorné spolupráci celé pětky využili domácí ve 44. minutě. Na konci skvělého "ťukesu" byl Koffer - 4:3.

OHLASY PO UTKÁNÍ

HC Stadion Vrchlabí - HC RT Torax Poruba 4:3

Branky a nahrávky: 16. Koffer (T. Kaut), 38. Koffer (Mrňa), 41. Kusý (Matýs), 44. Koffer (Heřman, Chrtek) - 6. Bitten (Guman, Husa), 27. Bitten (Žovinec, Stloukal), 36. Stloukal (Korkiakoski).
Rozhodčí: Jechoutek, Ondráček - Maštalíř, Roischel.
Vyloučení: 3:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1.
Diváků: 1000. Střely na branku: 29:33. Třetiny: 1:1, 1:2, 2:0.