Svátek má

Konec! Letošní sezóna pro horaly skončila, v Příbrami utržili výprask 4:8

16. 3. 2024

page.Name
Poněkud krutě - a možná i příliš rychle - skončil pro tým HC Stadion Vrchlabí letošní ročník II. hokejové ligy. Ve třetím zápase osmifinále play-off horalé totiž podlehli Baníku Příbram vysoko 4:8 a celou sérii tak prohráli 0:3.

Vrchlabským utekl hned samotný úvod zápasu a poprvé inkasovali už ve 2. minutě z hole Samuela Duchana. Domácí tým zápas gólově kontroloval a v půlce druhé třetiny zvyšoval už na 4:1. Pak přišel ze strany horalů poslední pokus o zvrat, když Chrtek a Kastner snížili na rozdíl na jediné branky. Tento stav však vydržel jen 39 vteřin a po nařízeném trestném střílení domácí opět odskočili na dvoubrankový náskok.

Další branky začaly padat až v posledních šesti minutách zápasu. Domácí se prosadili hned třikrát, přičemž dvě branky vstřelili ve vlastním oslabení (ta druhá z nich byla do prázdné vrchlabské branky). Posledním úspěšným vrchlabským střelcem letošní sezony byl Tomáš Bláha, který jen kosmeticky upravil výsledek.

HC Stadion Vrchlabí ve vyřazovací části play-off nevyhrál ani jedno utkání a bylo příznačné, že s Příbramí prohrál všech sedm letošních zápasů. Pro horaly tak letošní sezona skončila a tým z Krkonoš se umístil na konečném 6. místě.