Svátek má

Chomutov si ve Vrchlabí otevřel střelnici a horalé utržili debakl 3:7

17. 2. 2024 Autor: jš

page.Name
Ne, Vrchlabí to v tomto ročníku II. hokejové ligy na Chomutov zkrátka neumí. Horalé dnes se Severočechy na svém ledě padli vysoko 3:7 a prohráli tak i čtvrtý vzájemný zápas letošního ligového ročníku. První třetinu vyhráli domácí 1:0 a i v druhém dějství měli řadu šancí, z nich se ujala jen jedna. Mezitím už však začali úřadovat hostující střelci a z nich především Jan Svoboda, který během 15 minut skóroval hned čtyřikrát. Vrchlabí na začátku poslední třetiny se ještě přiblížilo na rozdíl jednoho gólu a pak už si definitivně střeleckou taktovku převzali hosté, kteří dohráli závěr zápasu v exhibičním stylu a dál navyšovali skóre. K dalšímu zápasu nastoupí Vrchlabí ve středu pro Ústí nad Labem.