Neděle

23. června 2024

Nyní

11°

Zítra

11°

Svátek má

Lyžařskou sezonu zakončí Zavírák SkiTour 2022 na Horních Mísečkách

10. 3. 2022

page.Name
Z důvodu oblevy a nedostatku sněhu ve stopách je letošní ročník Zadovské 30 zrušen. Závod ve stejném termínu, tedy v sobotu 12. a v neděli 13. března nahradí Zavírák SkiTour 2022 na Horních Mísečkách.

Na Zadovskou 30 jsme se moc těšili a do poslední chvíle věřili, že předpověď počasí vydrží ve víkendových hodnotách nebo se k nim vrátí. Bohužel ale sněhové srážky nepřišly a na mnoha místech závodních tras po víkendu vznikla místa bez sněhu. Přemýšleli jsme také o změně trasy, sněhová situace je ale v okolí Zadova všude obdobná. Víme, že tato situace není ideální, ale…máme pro vás zajištěnou plnohodnotnou náhradu!

Nechceme vás připravit o běžkařský zážitek a sezonu z ničeho nic ukončit. Proto jsme se pro termín 12.–13. března rozhodli uskutečnit Zavírák SkiTour 2022, který proběhne v nádherné lokalitě Horních Míseček v Krkonoších. Závod nabídne kompletní servis a zázemí, na které jste z předešlých zastávek seriálu zvyklí. Nebudou chybět občerstvovačky, mazací servis, vyhřívaná šatna, úschovna oblečení ani doprovodný program. Sněhové podmínky panují v Krkonoších skvělé a předpověď nám slibuje opravdu zimní závodní víkend. Tak co, vyrazíte s námi do Krkonoš?

Berte to jako jedinečnou možnost zaběhnout si závod Krkonošském národním parku. Všem závodníkům registrovaným na Zadovskou 30 automaticky převedeme zakoupené startovné právě na Zavírák Skitour 2022, ostatní závodníci se mohou registrovat přímo na místě. V případě individuálních dotazů nás, prosím, kontaktujte na e-mailu info@ski-tour.cz, ale věříme, že sezonu společně uzavřeme v co největším počtu lyžařů a s úsměvem na tváři.

(Zavírák Skitour 2022)