Sobota

1. dubna 2023

Nyní

Zítra

Svátek má

Vrchlabinky spouští rubriku věnovanou předvolebnímu zpravodajství

1. 7. 2020

page.Name
Říjnové volby do krajského zastupitelstva a do Senátu budou jednou z nejdůležitějších politických událostí roku. Vrchlabinky.cz proto už dnes rozjíždějí komplexní volební infoservis.

V hlavní liště našeho serveru vznikla speciální volební rubrika VOLBY 2020. V ní počínaje dneškem průběžně zdarma uveřejníme oficiální tiskové zprávy vydané politickými stranami a hnutími. "Prostor jsme vyčlenili také pro minutová Kandidátská videa, která si mohou předvolební lídři sami natočit a zveřejněním oslovit voliče,“ říká Miloslav Bartoň, jednatel vydavatelské společnosti TN média, pod kterou Vrchlabinky patří.

Chystáme rovněž vlastní nezávislé zpravodajství z předvolebního období. Postupně uveřejníme například videorozhovory s kandidáty do Senátu a lídry krajských kandidátek. Představíme další zajímavá jména na kandidátkách do krajského zastupitelstva, upozorníme na jejich volební programy a klíčová či palčivá témata v kraji. "Důležitou součástí budou ankety mezi kandidáty. Jedním z vrcholů bude velká předvolební debata,“ avizuje Bartoň.

Účast na jednotlivých částech volebního zpravodajství bude pro jednotlivé kandidáty i politické strany dobrovolná. Redakce Vrchlabinek kandidáty vyzve a bude na nich, zda odpoví na anketní otázky, zúčastní se besedy, nebo jestli budou zasílat oficiální tiskové zprávy.

Součástí zpravodajství bude i celkový volební servis, včetně nezbytných rad pro občany kdy, kde a jak hlasovat.

redakce@vrchlabinky.cz