Úterý

18. června 2024

Nyní

24°

Zítra

21°

Svátek má

Dělník dopravních staveb: práce pro absolventy škol i zkušené stavaře

8. 5. 2021 Komerční sdělení

page.Name
Stavby jsou atraktivní už pro malé kluky. Hrají si s autíčky, staví věže z kostiček, montují jeřáby z lega. Nicméně stavět není jen hra, ale také stabilní perspektivní práce. Staví se totiž stále a stavby budou potřeba i v budoucnu. Dnes se díky holdingu enteria a. s. podíváme na to, jaké je to pracovat jako dělník dopravních staveb.

Představme si nejprve stručně samotnou skupinu firem. Enteria je holding, který spojuje 12 českých společností zaměřujících se na různé oblasti stavební činnosti. Do této skupiny patří například CH&T Pardubice, Marhold, KVIS Pardubice, Hroší stavby Morava, INSTAV Hlinsko a další.

„Holding enteria je spojení firem, které mají dlouholetou tradici. Stavíme svůj vlastní přívětivý svět, přičemž základním stavebním kamenem společnosti je pracovník, tedy personál, který stavíme na první místo v žebříčku hodnot společnosti. Personál, který dostává prostor pro samostatné rozhodování, který výborně kooperuje v rámci organizace samotné, a tím rozvíjí sociální kapitál společnosti. Personál, který samostatně a kvalifikovaně komunikuje s okolním prostředím a následně participuje na společenském a finančním profitu, na jehož tvorbě se podílel a podílí,“ říká úvodem Martin Havelka, předseda představenstva holdingu enteria.

 

Příležitost růst společně s holdingem

Na jedné ze staveb u Hradce Králové jsme navštívili Jiřího Zdražila, který ve společnosti Chládek & Tintěra pracuje jako dělník dopravních staveb. Tato firma patří do holdingu enteria. „Moje práce je zajímavá. Pracuji na čerstvém vzduchu. Mladí lidé se u nás mohou naučit hodně věcí,“ říká Jiří Zdražil. Dále doplňuje: „Každý malý kluk má rád vlaky. A při naší práci jsme jim hodně blízko. Budujeme nástupiště, podílíme se na mnoha různých stavbách. Věřím, že tato práce mladé bude zajímat, protože není stereotypní. Pokud by mladí měli zájem, mohou firmu kontaktovat a dozvědí se veškeré podrobnosti, včetně zaměstnaneckých benefitů.“

Martin Havelka dále uvádí: „Chceme oslovit mladé lidi, ale i ty starší, zkušené. Tedy absolventy škol, úplné začátečníky, ale také profesionály, kteří již mají ve stavebnictví praxi. Chceme oslovit ty, které baví stavařina. Ty, kteří by s námi chtěli pracovat. Máme tradici, která přesahuje čtvrt století. Nabízíme jistotu a hlavně budoucnost. Chceme, abyste i vy rostli s naším holdingem.“

Mnoho zaměstnaneckých benefitů

Pokud hledáte práci ve stavebnictví, kde budete mít jistotu práce, zázemí silné a stabilní společnosti a zároveň velmi dobré finanční ohodnocení, pak kontaktujte holding enteria a rozšiřte jeho partu.

Jaké benefity firma zaměstnancům v rámci pozice dělníka dopravních staveb nabízí? Není jich málo. Patří mezi ně pět plus jeden týden dovolené navíc. Týden navíc je v době vánočních svátků. Další výhodou je příspěvek na zdravotní péči a zajištění exkluzivní zdravotní péče pro zaměstnance holdingu. A další benefit? Příspěvek na penzijní pojištění až do výše 2500 Kč měsíčně nebo příspěvek na životní pojištění. Dovoz i odvoz na místo výkonu práce je zajištěn firemním autem z místa bydliště.

Lidé tvoří firmu a zároveň se podílejí na jejím rozvoji. Vedení holdingu enteria si toho je vědomo, proto odměňuje své zaměstnance každý rok formou podílu na zisku. Samozřejmostí je i příspěvek na sport a další aktivity. Zaměstnanci mají nárok na příspěvek do výše až 5000 Kč, který dostávají na své benefitní konto a mohou ho využít kdekoliv na cokoliv.

Praxi můžete získávat už při studiu

Holding enteria spolupracuje se školami a jejich studenty. Ti mohou získávat praxi ve firmě už v průběhu studia. Pokud se jim práce ve firmě líbí a jsou šikovní, mohou mít hned po ukončení studia zajištěnu práci u perspektivního zaměstnavatele. Nabídku uplatnění v praxi najdete na portálu www.velkaparta.cz.

Zelené Předměstí, Jiráskova 169, 530 02 Pardubice
Tel.: + 420 466 007 711 | Fax: 466 687 043
E-mail: info@enteria.cz
www.enteria.cz