Pátek

14. června 2024

Nyní

12°

Zítra

16°

Svátek má

Pepperl+Fuchs Manufacturing hledá zaměstnance na různé pozice

17. 5. 2021 Komerční sdělení

page.Name
Máte rádi práci v otevřeném prostředí, které vám dává prostor pro vaše vlastní nápady, iniciativu a odpovědnost? Chcete využít výhod středně velké rodinné firmy při práci pro firemní skupinu s celosvětovými aktivitami? Pak jste na správném místě! Pepperl+Fuchs Manufacturing s. r. o. je jednou z předních společností, která se zabývá výrobou indukčních a optických snímačů. Firma dává zaměstnancům prostor k rozvoji vlastních myšlenek a k převzetí odpovědnosti – bez ohledu na to, zda do ní člověk přijde prostřednictvím studijního programu, jako nedávný absolvent nebo zkušený odborník.

Společnost Pepperl+Fuchs Manufacturing vznikla v Trutnově v roce 2010. Od té doby neustále roste a aktuálně zaměstnává přes 200 lidí. Od roku 2020 firma Pepperl+Fuchs Manufacturing působí v Trutnově v moderních prostorách v průmyslové zóně, kde vybudovala nový závod a zajišťuje výrobu a dodávky finálních výrobků pro mateřský závod v německém Mannheimu.

„Jsme rozrůstající se firma, která chce v Trutnově působit dlouhodobě a v budoucnu by měla čítat 400 až 500 zaměstnanců. Kromě výroby induktivních a optických snímačů v oblasti montáže se budeme rozvíjet v oblasti
technologie výroby osazování plošných spojů pro vlastní výrobky a naše evropské výrobní závody,“ říká ředitel firmy Roman Demuth.

 

Práce pro operátory, procesní inženýry a další

Díky nově připravovaným projektům a perspektivám společnost Pepperl+Fuchs Manufacturing stále rozšiřuje svůj tým o talentované zaměstnance. Právě teď hledá nadšené a dynamické kandidáty na různé pozice. Nejčastěji to jsou středoškoláci  a inženýři v oblasti elektro, neboť produktem firmy jsou automatizační prvky – indukční snímače a nově také optické snímače. Tento rok se bude budovat zcela nový tým pro výrobu plošných spojů technologií SMT. Firma však nepotřebuje pouze procesní inženýry, ale například také operátory, techniky kvality či vedoucí výrobního úseku.

„Do firmy jsem nastoupil před pěti lety. Tehdy jsme měli osmdesát zaměstnanců. K dnešnímu dni jich máme 231. Naše firma neustále roste a vyvíjí se. Vzhledem k rozvoji našich projektů stále hledáme šikovné zaměstnance, kterým nabízíme mnoho firemních benefitů, hlavně stabilní práci u perspektivního zaměstnavatele,“ konstatuje Petr Masopust, personální manažer společnosti Pepperl+Fuchs Manufacturing.

První volba při hledání uplatnění

Firma zaměstnancům nabízí širokou škálu benefitů. Řadí se mezi ně 28 dní dovolené, systém cafetérie, firma také přispívá pracovníkům 55 procent z ceny oběda. Obědy jsou vydávány v nové firemní kantýně. Nechybí ani propracovaný systém vzdělávání a zvyšování kvalifikace. V tomto směru firma velmi úzce spolupracuje se Střední průmyslovou školou v Trutnově. Tato společnost také dlouhodobě spolupracuje s vysokými školami, konkrétně s ČVUT Praha, VUT Brno a s Technickou univerzitou v Liberci.

„Pokud čte tento článek student ze školy, která je zaměřena na elektro, budeme rádi, když budeme jeho první volbou při hledání zaměstnání,“ konstatuje Petr Masopust.

Jedním ze spokojených zaměstnanců je inženýr kvality Dominik Kováčik. „Mojí pracovní náplní je implementovat zákaznické požadavky do výrobního procesu. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Trutnově. Do firmy Pepperl+Fuchs Manufacturing jsem docházel na brigády už jako student, proto byla po maturitě tato firma mojí první volbou,“ uvádí Dominik Kováčik, který z vlastní zkušenosti práci v Pepperl+Fuchs Manufacturing doporučuje.

Kontaktujte personální oddělení

Představte si, jak se vyrábějí auta. Všude samý robot nebo automatická linka. Bez senzorů, jako například vyrábí naše firma, by byly slepé, nevěděly by, kde se nacházejí. Chcete se i vy podílet na jejich výrobě? Pokud ano, kontaktujte personální oddělení firmy, kde se dozvíte podrobnější informace o nabízených pozicích a  zaměstnaneckých benefitech. „Budeme rádi, když se k nám připojíte a stanete se členy našeho týmu. Máme vám co nabídnout,“ podotýká Roman Demuth.

Tel.: +420 494 771 315
E-mail: jobs@cz.pepperl-fuchs.com
www.pepperl-fuchs.com