Sobota

13. července 2024

Nyní

19°

Zítra

20°

Svátek má

Vitesco Technologies nabízí cestu, po které můžete stoupat

12. 2. 2021 Komerční sdělení

page.Name
Řadíte se mezi automobilové nadšence? Chcete pracovat ve firmě, která vyrábí součástky pro většinu velkých hráčů automobilového světa? Chcete využívat v práci cizí jazyk a cestovat? Chcete se i nadále rozvíjet v oblasti nových technologií? Pokud alespoň na některou z otázek odpovídáte ano, je možné, že právě vy můžete najít uplatnění ve společnosti Vitesco Technologies Czech Republic v Trutnově.

Co se ve firmě vyrábí? Vysokotlaká dieselová a benzinová čerpadla, komponenty pro vstřikovací systémy, turbodmychadla, senzory oxidu dusíku, vysokotlaké senzory, aktuátory, recirkulační ventily spalin a v neposlední řadě systémy tepelného managementu pohonného ústrojí, které je využito ve spalovacích motorech i ve vozidlech poháněných alternativními způsoby, tedy elektricky nebo hybridně. Chcete být u toho a pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Právě ve společnosti Vitesco Technologies Czech Republic často nacházejí práci jak absolventi učilišť a středních škol, tak také absolventi vysokých škol. Nabídka uplatnění je široká.

Firma má propracovaný systém benefitů

„Jsme jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v Královéhradeckém kraji, lidé k nám dojíždějí z širokého okolí. Rádi u nás uvítáme absolventy škol, například z oborů technologických, kvality, dále ve výrobě potřebujeme operátory a seřizovače,“ konstatuje Jakub Vondráček, vedoucí výrobního segmentu EES&TES (motorové emisní senzory + senzory převodovek a motorů) společnosti Vitesco Technologies Czech Republic.

Tato firma nabízí nejen skvělé pracovní prostředí plné nejmodernějších technologií, ale také široké množství zaměstnaneckých benefitů. Patří mezi ně pět týdnů dovolené, vzdělávání ve firmě (nejen jazykové), dotace na stravování, příspěvky na penzijní připojištění, slevové balíčky mobilního operátora, rodinný program, náborový příspěvek, dále např. příspěvek na volnočasové aktivity. Vitesco Technologies Czech Republic obdrželo několik ocenění, např. Zaměstnavatel roku 2020 Královéhradeckého kraje.

 

Příběh zaměstnance

Zajímavá je také možnost kariérního růstu. Ve společnosti je definováno, co přesně musí zaměstnanec splnit, aby se mohl ve své kariéře posunout výše. To je velmi motivační, protože každý ví, čeho může dosáhnout a za jakých předpokladů. „Můžeme uvést řadu příkladů, kdy u nás pracovníci začali jako operátoři ve výrobě a postupně se propracovali až na různé manažerské pozice,“ říká Jakub Vondráček.

Matěj Bartecký, provozní vedoucí výrobního segmentu TES (senzory převodovek a motorů) společnosti Vitesco Technologies Czech Republic, sděluje: „Díky Vitesco Technologies Czech Republic jsem tam, kde jsem. Ve firmě jsem začínal v osmnácti letech v závodě ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde mě vedoucí přijal, přestože jsem neuměl anglicky. Jediné, co ve mně viděl, byla snaha. Prošel jsem postupně vývojem, začal jsem vést lidi, řešil jsem projektový management, dnes řídím výrobu ve Vitesco Technologies Czech Republic v Trutnově. Za mě tedy jednoznačně mladým lidem doporučuji neváhat a kontaktovat naši společnost. Díky ní se mladí mohou dostat nejen do cizích zemí, ale také výrazně posunout svoji kariéru.“

Mnohé láká možnost cestování

Aktuálně není cestování možné vzhledem k pandemii, nebo jen omezeně. Ale pokud se podíváme na období před covidem, zaměstnanci firmy měli možnost cestovat takřka v rámci celého světa. „Kolegové byli například v Asii, na Filipínách, v Americe, tedy v různých oblastech, kde se vyrábí. Možnost cestování a rozvoje jazykových dovedností, to je něco, co zaměstnance motivuje k práci na sobě,“ uvádí Jakub Vondráček.

Matěj Bartecký doplňuje: „Pro mnohé zaměstnance je velmi motivující to, že zde vyrábíme komponenty pro největší automobilky. Například do automobilky Škoda Auto či do Fordu. Všem mladým lidem bych práci u nás doporučil, protože zde máme skvělé podmínky. Mohou pracovat v mezinárodním prostředí, mohou vycestovat do světa, setkávají se u nás s nejmodernějšími technologiemi. To vše je může neuvěřitelně posunout.“

Úzká spolupráce se studenty škol

Vitesco Technologies Czech Republic úzce spolupracuje se školami. V Trutnově firma nabízí uplatnění profesionálům i čerstvým absolventům všech oborů. Studenti středních škol si v ní mohou udělat povinnou praxi, studentům vyšších odborných či vysokých škol nabízí formu dlouhodobé spolupráce prostřednictvím populárních Trainee programů. Zástupci firmy například vedou diplomové práce, dokonce na ČVUT v Praze vedou přednášky o umělé inteligenci.

Pokud vás zajímají informace o aktuálních možnostech uplatnění ve firmě, podívejte se na webu vitesco-technologies.jobs.cz/zavod-trutnov.

Volanovská 518, 541 01 Trutnov
Tel.: 800 800 552
vitesco-technologies.jobs.cz