Neděle

21. dubna 2024

Nyní

-4°

Zítra

-3°

Svátek má

Hledáme pracovní posily do svého týmu

7. 12. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Není vám lhostejný stav silnic v Královéhradeckém kraji? Máte chuť změnit zaměstnání a hledáte pestrou pracovní náplň s garancí odpovědného stabilního zaměstnavatele a možností svého dalšího osobního rozvoje? Pokud ano, máte jedinečnou možnost najít své profesní uplatnění ve společnosti ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a. s.

„Naším zákazníkem je z 85 procent Královéhradecký kraj, pro nějž realizujeme práce na zimní i letní údržbě krajské silniční sítě, tedy silnic druhé a třetí třídy včetně mostů a dalších souvisejících staveb. Dále také jejich opravy a rekonstrukce, a to od zadání projektové dokumentace přes soutěž na zhotovitele a zajištění potřebných povolení, stavebního dozoru až po předání silnice majetkovému správci. Zbylých 15 procent tvoří výkony pro Ředitelství silnic a dálnic, obce i další investory,“ vypočítává ředitel společnosti Ing. Jiří Brandejs.

Ta v současné době nabízí volná místa na perspektivní pracovní pozice řidič-silničář a technik přípravy a realizace staveb. Práce ŘIDIČE-SILNIČÁŘE je velmi rozmanitá v souvislosti se sezónními potřebami. Zahrnuje všemi známou zimní údržbu silnic, zejména posyp vozovek chemickým nebo inertním materiálem a pluhování, při níž se pracovníci střídají ve směnném provozu dle potřeby. V dalších obdobích mají pevnou pracovní dobu s volnými víkendy, což umožňuje zaměstnancům na této pozici lépe plánovat osobní aktivity (je výhodou oproti výkonu profese řidič například u dálkové či spediční dopravy apod.). Náplní práce je potom kromě řízení příslušné techniky také značení silnic a péče o dopravní značky, sekání trávy a další údržbové činnosti, které naopak nelze vykonávat v zimě.

A jak říká s úsměvem jeden z dlouholetých pracovníků řidičů-silničářů Jaroslav Hošek: „Na mé práci mě baví její pestrost a také ten pocit, když jedu, ať už z práce nebo kamkoliv jinam, po opravené silnici a můžu si říct, že to je i moje práce, která je za mnou vidět.“

Druhou pracovní pozicí, na kterou společnost ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a. s. hledá v současné době novou posilu, je TECHNIK PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB, což je z velké části manažerská pozice, ale vyžaduje také řadu odborných znalostí. Na starosti má projekt stavby od začátku až do konce. Připravuje podklady pro zadání a zpracování projektové dokumentace, po jejím dokončení zajišťuje podklady pro žádost o stavební povolení. V rámci realizace stavby vykonává technický dozor stavebníka, odpovídá za převzetí prací a fakturaci včetně administrace stavby po jejím dokončení.

„Je to velmi zajímavá a určitě ne jednotvárná práce, kde je možné dobře uplatnit nejrůznější zkušenosti. Pokud vám některé chybí, je jednou z výhod práce u společnosti ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a. s. možnost získat je v praxi či případně doplnit své vzdělání při zaměstnání,“ prozradila nám Ing. Pavla Černá, která pracuje na pozici vedoucí přípravy a realizace staveb.

Kromě mzdového ohodnocení nabízí společnost ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a. s. svým zaměstnancům různé benefity, jako například stravenky, příplatky, prémie, příspěvek na důchodové připojištění, dovolenou navíc a podobně.

Pokud vás uvedené profesní možnosti zaujaly, můžete své životopisy rovnou zasílat na adresu: ludmila.vlckova@uskhk.eu. Informace k jednotlivým pozicím i kontakty pro případné dotazy naleznete rovněž na: www.uskhk.eu.

Najděte svou správnou cestu a přidejte se k nám!