Úterý

16. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Tragický konec. Pohřešovaná matka i její syn byli dnes nalezeni mrtví

2. 1. 2023

page.Name
Několikadenní pátrání po Janě Kovářové a jejím tříletém synovi z okresu Praha - západ bylo dnes ukončeno se smutným závěrem. "Odvoláváme pátrání po obou pohřešovaných. Dnes krátce po poledni je našli v lese v oblasti Růžové Hory členové horské služby. Bohužel bez známek života. Příčina úmrtí je v šetření," uvedla dnes po 13. hodině mluvčí hradecké krajské policie Iva Kormošová na policejním webu.

Od dnešního rána hledalo ztracenou dvojici na 150 lidí z řad policie, horské služby a Správy Krkonošského národního parku.

Policie po ženě a dítěti pátrala od pátku 30. prosince, kdy jejich pohřešování oznámil partner ženy a otec jejich syna na policejním oddělení v Libčicích nad Vltavou u Prahy. Podle policie žena zřejmě odjela autem do Pece pod Sněžkou do penzionu U Sochorů. V Peci pod Sněžkou se žena ubytovala i s dítětem v neděli 25. prosince a pobyt měla do 30. prosince.

V pátek vpodvečer se majitelka penzionu obrátila na policii s tím, že ženu naposledy viděla v úterý 27. prosince dopoledne. Spojit se s ní nemohla, pokoj v penzionu byl zamčený a před penzionem zůstalo ženino auto. Po otevření v pokoji nikdo nebyl, ale žena v něm měla své věci.

(jš, ČTK, Policie ČR)