Sobota

25. března 2023

Nyní

Zítra

Svátek má

Koncert kapely Rybičky 48 přesunut na září

10. 7. 2020

page.Name
Organizátoři Krkonošských koncertů ohlásili přesun termínu vystoupení skupiny Rybičky 48. Populární kutnohorská kapela zahraje v sobotu 26. září. Místo zůstává stejné a to letní kino Tripsi.

"Sešlo se nám několik komplikací a technických problémů ohrožujících konaní koncertu kapely Rybičky 48. Proto jsme požádali kluky, zda je možný přesun koncertu do náhradního termínu, aby akce proběhla nejlíp jak je to možné, a my pro návštěvníky mohli zajistit co nejlepší komfort." říká organizátor Petr Ticháček a pokračuje, "kapela nám vyšla vstříc a rozhodla, že koncert přesuneme na víkend, konkrétně sobotu 26. 9. Zkrátka, středeční koncert nebyl nejlepším řešením a tak věříme, že víkendové vystoupení přinese větší zábavu a možnost dát si o nějaké to pivko víc". 

Kapela tak termínem ve Vrchlabí ukončí své letní turné a věří, že si to s ní užije spousta fanoušků. Vstupenky tak zůstávají v planosti, v případně potřeby budou organizátoři vracet peníze. Ostatní koncerty zůstávají ve nezměněné formě. Více informací a prodej vstupenek na www.krkonosskepivnislavnosti.cz