Středa

24. července 2024

Nyní

15°

Zítra

12°

Svátek má

Koncert kapely Rybičky 48 přesunut na září

10. 7. 2020

page.Name
Organizátoři Krkonošských koncertů ohlásili přesun termínu vystoupení skupiny Rybičky 48. Populární kutnohorská kapela zahraje v sobotu 26. září. Místo zůstává stejné a to letní kino Tripsi.

"Sešlo se nám několik komplikací a technických problémů ohrožujících konaní koncertu kapely Rybičky 48. Proto jsme požádali kluky, zda je možný přesun koncertu do náhradního termínu, aby akce proběhla nejlíp jak je to možné, a my pro návštěvníky mohli zajistit co nejlepší komfort." říká organizátor Petr Ticháček a pokračuje, "kapela nám vyšla vstříc a rozhodla, že koncert přesuneme na víkend, konkrétně sobotu 26. 9. Zkrátka, středeční koncert nebyl nejlepším řešením a tak věříme, že víkendové vystoupení přinese větší zábavu a možnost dát si o nějaké to pivko víc". 

Kapela tak termínem ve Vrchlabí ukončí své letní turné a věří, že si to s ní užije spousta fanoušků. Vstupenky tak zůstávají v planosti, v případně potřeby budou organizátoři vracet peníze. Ostatní koncerty zůstávají ve nezměněné formě. Více informací a prodej vstupenek na www.krkonosskepivnislavnosti.cz