Úterý

18. června 2024

Nyní

16°

Zítra

17°

Svátek má

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na sobotní koncert kapel Alkehol a Doga

29. 10. 2021

page.Name
Tuto sobotu se uskuteční ve společenském domě Jilm v Jilemnici koncert kapel Alkehol a Doga, které doplní lokální uskupení Alibi Rock. Chcete se na tento koncert podívat zadarmo? Zúčastněte se soutěže webu Vrchlabinky.cz.

Připravili jsme pro vás čtyři otázky, které prověří, jak dobře znáte historii kapely Alkehol.

Pravidla soutěže:
1) U každé otázky je jedna správná odpověď.

2) Vaše odpovědi posílejte po dnešní 12. hodině na e-mailovou adresu petr@petrtichacek.cz. Z došlých a správných odpovědí vzejdou dva vítězové, a to ti, kteří pošlou v pořadí 3. a 11. správnou odpověď.

3) Každý soutěžící může poslat své odpovědi jen jednou, dublované e-maily budou odstraněny a zůstane ponechán jen první doručený e-mail z příslušné adresy. Neplatné budou i odpovědi jednoho odpovídajícího, který je zašle z více e-mailových adres.

4) Pořadí pro určení výherce bude stanoveno pro odpovědi došlé od 12 hodin. Odpovědi, které přijdou dříve (byť by byly správné) nebudou brány v potaz.

5) 3. a 11. správně odpovídající obdrží volnou vstupenku na sobotní koncert.

6) Do vašich odpovědí napište prosím celé jméno a telefonický kontakt, abychom mohli domluvit náležitosti pro uplatnění výhry.

Přejeme všem hodně štěstí!

A zde je soutěžní kvíz:

1) Na debutové desce Alkeholu "Alkehol" zpívá jednu píseň i frontman kapely Tři sestry Lou Fanánek Hagen. O jakou skladbu se jedná?
A) Jevany
B) Modřany
C) Braník
D) Dejvice

2) Jedním ze zakladatelů kapely Alkehol je zpěvák a kytarista Ota Hereš. Vedle této kapely působil či působí i v řadě dalších kapel a projektů. Ve které však nikdy nehrál?
A) Hattrick
B) Harlej
C) Master´s Hammer
D) Törr

3) V roce 1993 Alkehol přijímá nabídku a nahrává jednu skladbu od kapely Katapult na sampler 13 fláků od Kaťáků. Která z nich to je?
A) Hlupák váhá
B) Někdy příště
C) Půlnoční závodní dráha
D) Smutná nevěsta

4) Jak se jmenoval basák Alkeholu, který s kapelou hrál až do roku 2017?
A) Milan Fibiger
B) Vlasta Henych
C) Pavel Břetislav Chovanec
D) Tonda Rauer

redakce@vrchlabinky.cz, Krkonošské koncerty
Foto: Facebook skupiny Alkehol