Úterý

18. června 2024

Nyní

24°

Zítra

24°

Svátek má

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na sobotní Krkonošské pivní slavnosti

8. 8. 2022

page.Name
Už je to tady, již tuto sobotu to vypukne! Po tříleté pauze způsobené covidem opět vypuknou tuto sobotu na vrchlabském náměstí Krkonošské pivní slavnosti. Nejstarší pivařský svátek v Krkonoších si pro návštěvníky opět připravil bohatý hudební program, jedinečné občerstvení, velký výběr piv a řadu atrakcí pro malé návštěvníky. Všeho se můžete zúčastnit i vy, a to úplně zdarma. Stačí správně zodpovědět kvíz a doufat, že vaši odpověď zašlete ve správný čas.

Připravili jsme pro vás tři otázky, které prověří, jak dobře znáte nejen historii Krkonošských pivních slavností.

Pravidla soutěže:
1) U každé otázky je jedna správná odpověď.

2) Vaše odpovědi posílejte po dnešní 20. hodině na e-mailovou adresu petr@petrtichacek.cz. Z došlých a správných odpovědí vzejde celkem 5 vítězů. Budou to ti, kteří pošlou v pořadí 3., 9., 15., 23. a 30. správnou odpověď.

3) Každý soutěžící může poslat své odpovědi jen jednou, dublované e-maily budou odstraněny a zůstane ponechán jen první doručený e-mail z příslušné adresy. Neplatné budou i odpovědi jednoho odpovídajícího, který je zašle z více e-mailových adres.

4) Pořadí pro určení výherce bude stanoveno pro odpovědi došlé od 20 hodin. Odpovědi, které přijdou dříve (byť by byly správné) nebudou brány v potaz.

5) 3., 9., 15., 23. a 30. správně odpovídající obdrží volnou vstupenku na sobotní Krkonošské pivní slavnosti.

6) Do vašich odpovědí napište prosím celé jméno a telefonický kontakt, abychom mohli domluvit náležitosti pro uplatnění výhry.

Přejeme všem hodně štěstí!

Která z kapel dosud na Krkonošských pivních slavnostech ve Vrchlabí nevystoupila?
A) Turbo
B) Olympic
C) Arakain
D) Tři sestry

V roce 2012 se ve Vrchlabí představila slavná pěvecká legenda, která po koncertu dostala od pořadatelů velikou kytici modrých a bílých květů. Kdo to byl?
A) Petra Janů
B) Marta Kubišová
C) Lucie Bílá
D) Věra Špinarová

Hlavní hvězdou letošního ročníku bude kapela Mňága a Žďorp. Jak se jmenuje její zpěvák?
A) Petr Fiala
B) Michal Hrůza
C) Petr Bende
D) Petr Spálený

redakce@vrchlabinky, Krkonošské koncerty