Čtvrtek

13. června 2024

Nyní

10°

Zítra

12°

Svátek má

Havex tuto sobotu chystá ve Štikovské rokli Den plný zábavy pro celou rodinu

5. 9. 2022

page.Name
Společnost HAVEX-auto, která má ve Vrchlabí téměř 30ti letou historii, připravila pro své zákazníky i širokou veřejnost akci plnou zábavy, her, adrenalinu a zážitků, na které budete rádi vzpomínat. Vezměte své ratolesti, přátele a známé a vyrazte na Den plný zábavy pro celou rodinu, který se bude konat 10. září 2022 od 14 do 19 hodin v autocrossovém areálu Štikovská rokle u Nové Paky. Vstupné je zdarma.

Čeká vás bohatý odpolední program, kde si na své přijdou jak rodiče, tak děti. Představí se nejnovější modely ŠKODA iV, v čele s modelem ENYAQ COUPE iV, ve kterém návštěvníci ocení nejen design, ale i tichou a pohodlnou jízdu. Vyzkoušíte si další modely vozů ŠKODA, včetně oblíbených 4×4.

Setkáte se osobně s ambasadory HAVEX-auto a to Petrem Pilátem – jedničkou ve free style motokrosu, Vaškem Fejfarem – legendou a Mistrem Evropy v autocrossu a zpěvačkou Evou Matějovskou.

Dospělí si vyzkouší jízdu na čtyřkolkách nebo na 3D simulátoru, kde se stanou jezdcem rally a mohou poměřit své síly s našimi ambasadory. Děti se zabaví při animačním programu s postavičkami Mlsotkové a PIGY & LILY, užijí si oblíbené dětské tetování nebo výrobu slizu. Maminky si odpočinou v relaxačním koutku a všichni se pobaví a zatančí si při vystoupení zpěvačky Nikita a skupiny Čipřido. Den vyvrcholí hudebním vystoupením zpěvačky Evy Matějovské. Po celý den bude k dispozici občerstvení.

Díky osobnostem firmy HAVEX-auto a partnerům se podařilo připravit super den pro rodiny, kde si návštěvníci na konci akce odnesou jak spokojený úsměv na rtech, zajímavé zážitky, tak i zajímavé ceny ze soutěží.

Tak ještě jednou kde a kdy:
10. září od 14 do 19 hod, autocrossový areál Štikovská rokle u Nové Paky

A co všechno tedy návštěvníky čeká?

  • prezentace a testování vozů značky ŠKODA, v čele s modely iV

  • exhibice ambasadorů HAVEX-auto Petra Piláta a Václava Fejfara

  • hudební vystoupení ambasadorky Evy Matějovské

  • jízdy autocrossových speciálů

  • prezentace Dakar týmu

  • bohatý doprovodný animační program pro děti plný her a zážitků s postavičkami Mlsotkové a PIGY & LILY 

  • zábavné aktivity pro děti i dospělé – terénní čtyřkolky na připravené trati, okruh rally s RC modely, závodní 3D simulátory, dětské tetování a výroba dětského slizu

  • beauty a relax koutek pro ženy

  • vystoupení zpěvačky Nikita a skupiny Čipřido

  • a mnoho dalšího

Kde se akce odehraje? 
Autocrossový areál Štikovská rokle https://goo.gl/maps/WEPXKCmsDmW53KwJ8

(TZ Havex)