Úterý

16. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

V Hradci Králové nově funguje hotel, který je absolutně bez obsluhy

22. 6. 2021

page.Name
Rezervaci zvládnete po telefonu, pokoj i budovu si otevřete prostřednictvím PINu a úklid objednáte přes tlačítko. V hotelu nepotkáte recepční, servírku, ani pokojovou službu. Hosté si objednávají přímo konkrétní službu, která je pro ně pak připravena.

"Dostanete PIN kód, kterým si otevřete bránu, vstupní dveře a vlastní pokoj. Přijet můžete kdykoliv, protože k zapsání není potřeba recepce. Domnívám se, že tyto nové technologie jsou hudba budoucnosti a myslím, že se s tím musíme všichni nějak naučit žít. Doufám, že si hotel v Hradci Králové najde svou klientelu,'' říká Klára Sovová, která je majitelkou Hotelu Hertz. Zároveň vlastní i Luční boudu v Peci pod Sněžkou, která je nejstarší chatou na hřebenech Krkonoš. 

Hotel našel své místo na hradeckých Pláckách a celá budova je vybavena nejnovějšími technologiemi a nábytkem. V nejbližší době by na pozemku mělo přibýt i další vybavení, jako například zázemí pro grilování nebo vířivky a sauny. 

"Hradec Králové potřebuje nové hotely, proto abychom získali nové možnosti ubytování a aby nám sem jezdili turisté. Bude možné zde pořádat různá symposia, konference a podobně. Domnívám se, že tento hotel právě takovým účelům může sloužit. A je-li obsluhován kódy a vůbec elektronicky, tak v tom nevidím problém, protože zvlášť v minulém roce, kdy byla celá naše populace online vycvičena, tak by to nemělo nikomu dělat problém. Ale bojím se, že děti se tady vyznají lépe než dospělí,'' usmívá se primátor města Hradec Králové Alexandr Hrabálek.

Na výběr máte buď dvoulůžkový pokoj a nebo větší apartmán. Oba pokoje jsou klimatizované a apartmán má navíc vlastní kuchyňku. Zkušební provoz hotelu už zahájen a v nejbližší době se spustí provoz klasický. 

Koupelna v apartmánu má vanu, ve standardním pokoji je sprchový kout. 

Apartmán v Hotelu Hertz.

Tereza Karanská
tereza@salonkyhk.cz