Čtvrtek

13. června 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Novým šéfem obchodu v PST CLC se stal Luděk Kohout

1. 12. 2021 Komerční sdělení

page.Name
Společnost PCT CLC, specialista na skladování, přepravní a celní služby, získala novou posilu v osobě Luďka Kohouta, který se stal vedoucím obchodního oddělení. Jeho hlavním úkolem je rozvíjení obchodních aktivit v rámci přeprav, skladování, kontraktní logistiky a celních služeb jak v rámci ČR, tak na území střední Evropy, přičemž zajišťuje prohlubování spolupráce s mateřskou, globální společností Mitsui-Soko Group.

Luděk Kohout má bohaté zkušenosti s obchodem a řízením obchodu v různých logistických společnostech. Obchodní činnosti se věnuje od roku 2005, kdy jako Key Account Manager začínal ve firmě Setto Spedicion. Následně přešel do společnosti DB Schenker, kde kromě pozice Key Account Managera zastával funkci Vertical Market Managera. Poté působil coby projektový manažer ve společnosti Dachser, v níž byl jeho úkolem rozvoj obchodních aktivit a metodické řízení obchodního týmu s akcentem na nové příležitosti v automotive segmentu. Jeho poslední štací před příchodem do PST CLC byla firma Emons, kde měl kromě samotné obchodní činnosti za úkol vytvořit obchodní oddělení a nastavit obchodní procesy.    

„Snažíme se využívat globální synergie s naší mateřskou společností Mitsui-Soko Group, což zákazníkům přináší řadu benefitů. To je základem pro naše obchodní aktivity. Věřím, že díky svým bohatým zkušenostem s řízením obchodu bude Luděk Kohout v rámci střední Evropy dosahovat skvělých obchodních úspěchů,“ konstatuje Vít Votroubek, generální ředitel společnosti PST CLC.

Jedenačtyřicetiletý Luděk Kohout je ženatý, má dvě děti. Vystudoval obor Právo v podnikání na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Volný čas věnuje primárně rodině. Mezi jeho záliby patří cestování a chataření. Původem je z Prahy, nyní žije v Hostivicích.

(tz-rzo)