Čtvrtek

25. července 2024

Nyní

18°

Zítra

21°

Svátek má

Kateřina Siniaková: Můj tenis je hodně stavěný na fyzické kondici

28. 9. 2021

Kateřina Siniaková: Můj tenis je hodně stavěný na fyzické kondici 7 snímků
Historicky první zlatou tenisovou medaili z olympiády pro Českou republiku přijela v polovině září alespoň na skok ukázat do svého rodného města Kateřina Siniaková. Salonky této příležitosti využily a s jednou z nejlepších deblistek světa se domluvily na rozhovoru.

Jako parťák zak povídání za podcastový stůl usedl k dvojnásobné vítězce French Open (2018 a 2021) a Wimbledonu (2018) ve čtyřhře žen redaktor Pavel Cajthaml. Řeč byla samozřejmě o zlatém tokijském triumfu ve čtyřhře s Barborou Krejčíkovou, ale pětadvacetiletá blondýnka třeba prozradila, jaký účes jí vyhovuje mimo kurty.

Pusťte si podcast s olympijskou vítězkou.
 

„Ráda nosím rozpuštěné vlasy, ale málokdy se to stane, protože jak skoro pořád hraju tenis nebo sportuju, mám je stažené v culíku. Tím, že mám kudrnaté vlasy a něco s nimi ledabyle udělám, lidi říkají, že je to super. V tom mám asi výhodu,“ vyprávěla sympatická tenistka.

Rozhovor s Kateřinou Siniakovou najdete také v našem říjnovém magazínu, který v Hradci Králové vychází zdarma (v pátek 1. října) a v nákladu 7000 výtisků.

Michal Bogáň
redakce@salonkyhk.cz
Foto: Ondřej Littera