Neděle

21. dubna 2024

Nyní

-4°

Zítra

-3°

Svátek má

Devro uspělo v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2021

15. 12. 2021 Komerční sdělení

page.Name
Naše společnost se zúčastnila 19. ročníku soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku. V kategorii zaměstnavatelů Libereckého kraje do 5 000 zaměstnanců získalo Devro s.r.o. skvělé 2. místo.

V úterý 12. října 2021 se zástupci pořádajícího Klubu zaměstnavatelů a generálního partnera, kterým je společnost Sodexo Benefity, sešli se zástupci vítězných firem z Libereckého a Ústeckého kraje. Slavnostní dekorování proběhlo v Hradním sále starobylého gotického hradu Litoměřice a zúčastnily se ho kolegyně z personálního oddělení. Na (titulní) fotografii Martina Kudrnáčová a Martina Kryšpínová za Devro s.r.o. a za Sodexo Benefity Jana Holubová.

Jako zaměstnavatel jsme se zúčastnili soutěže poprvé v historii. Jsme velmi rádi, že jsme obstáli mezi firmami, které obhajovali umístění poněkolikáté, například vítězná společnost ve stejné kategorii. Nejen pro Devro byl rok 2021 velmi náročný z pohledu pandemických opatření a my jsme pyšní, že jsme právě v tomto roce dosáhli na ocenění 2. nejlepšího zaměstnavatele libereckého regionu.

Velké poděkování patří našim zaměstnancům, protože jsme toto náročné období zvládli hlavně díky nim.