Úterý

18. června 2024

Nyní

24°

Zítra

24°

Svátek má

Užijte si silvestrovský večer v Kolonádě Janských Lázní

15. 12. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Nevíte ještě, jak budete trávit poslední hodiny letošního roku? Co takhle si užít silvestr v Krkonoších? Na úpatí Černé hory v nádherném centru lázeňského městečka vás čeká báječný večer s bohatým rautem a jedinečným kulturním programem, který po půlnoci vyvrcholí vlastně jediným povoleným ohňostrojem v roce v Janských Lázních.

Tradiční a vyhlášená oslava konce roku se uskuteční v prostředí okouzlující secesní Kolonády, která je stylovou dominantou náměstí. Začátek akce bude ve 20 hodin a pořadatelé z místních léčebných lázní vymysleli opět originální program.

K tanci po celý večer bude hrát dynamická kapela Filomena, která potěší repertoárem, v němž střídá české a světové hity a zaručeně roztančí každého člověka v sále. O to se určitě postará i profesionální tanečník Michal Padevět. Účastník dvou řad televizní soutěže StarDance, kde tančil s herečkou Janou Plodkovou a herečkou a zpěvačkou Danielou Šinkorovou, vystoupí několikrát v průběhu večera se svou partnerkou Martinou Wolfovou a udělají také dva vstupy s výukou tance. V jednom se bude tančit Bachata (lze samostatně i v páru) a druhý bude spíš taková sranda na motivu filmu Pulp Fiction.

„Mou cestu k tanci odstartovala paradoxně nemoc, kvůli které jsem se nemohl dále věnovat hře na trubku. Vrhl jsem se místo toho do tance a sice pomalu, ale jistě jsem dotančil až do mezinárodní třídy a dostal se na vrcholné soutěže. V současnosti vedu kurzy tance pro dospělé na Kladně, v Unhošti a v Berouně a dále soukromě učím samotné dámy, ale i páry,“ říká tanečník, který se také v roce 2017 zúčastnil dobročinné akce Hvězdy tančí pro Paraple, díky níž dostal příležitost zatančit si s herečkou Danou Morávkovou.

Po celý večer bude v Kolonádě nachystán bohatý raut, který každoročně připravuje gastro úsek Státních léčebných lázní. O půlnoci se můžete těšit, že si pošmáknete na vynikajícím lázeňském guláši.

A ve čtvrt na jednu poblíž v altánku vypukne největší ohňostroj a vlastně jediný povolený ohňostroj v roce v Janských Lázních, který je doprovázený hudbou. Veselý večer bude ukončen dvě hodiny po půlnoci. V ceně vstupenky je také láhev vína na stole a šampaňské na půlnoční přípitek.

Cena vstupenek na Silvestrovský večer v Kolonádě:

Dospělí 2 000 Kč
Dítě do 12 let 1 000 Kč


Vstupenky si můžete rezervovat na irena.korytarova@janskelazne.com. Vyzvednete si je v recepci Janských Lázních v Janském Dvoře.

www.janskelazne.com