Pátek

14. června 2024

Nyní

14°

Zítra

19°

Svátek má

Jóga, přednášky i jarmark. YogFest Hor se blíží

25. 9. 2023

page.Name
„Naše filozofie? YogFest Hor je mnohem více než jen festival jógy. Je to událost, která nám všem nabízí možnost objevit a prohloubit náš vnitřní potenciál a duchovní růst,“ říká pořadatelka Ilona Limberská, majitelka studia Sádhana yoga studio na Krakonošově náměstí v Trutnově. „Věříme, že jóga může být prostředkem k překročení hranic běžného cvičení a otevření dveří k hlubšímu poznání sebe sama,“ dodává jogínka, které s organizací čtvrtého ročníku festivalu pomáhá Alžběta Pešková.

Kdy a kde?

O víkendu 29.−30. září se Společenské centrum Uffo promění v centrum jógy, zdravého životního stylu a osobního rozvoje. A co víc? Festival začíná v pátek vystoupením našeho předního českého horolezce Máry Holečka.

Co můžete očekávat?

Festival se zaměřuje na prezentaci různých stylů jógy a na inspiraci pro zdravý životní styl. Každý rok přijíždějí nejlepší lektoři z celé republiky, kteří prostřednictvím svých přednášek a workshopů přibližují návštěvníkům výhody jógy a techniky pro zlepšení zdraví, práci se stresem a jak získat novou energii do života. Nechybí ani speciální přednášky, jako jsou Mindfulness a Feng shui a přednáška pro ženy o endometrióze.

Proč byste měli přijít?

Jóga a zdravý pohyb nejsou jen módní trend. Jsou to životní styly, které přinášejí nejen fyzické, ale i mentální výhody. Ať už jste začátečník, nebo zkušený jogín, YogFest Hor je ideálním místem k rozšíření vašich znalostí a setkání s podobně smýšlejícími lidmi.

Jak to vše proběhne?

Návštěvníci se mohou těšit na různorodý program přednášek, workshopů a samozřejmě praxe. A pokud máte chuť na něco dobrého, jarmark nabídne něco pro každého – od zdravého občerstvení po ručně dělané produkty inspirované jógou. Pokud máte zájem, neváhejte a zúčastněte se tohoto jedinečného festivalu v srdci Trutnova.

(bog, tz-ili)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Jan Bartoš