Úterý

18. června 2024

Nyní

24°

Zítra

21°

Svátek má

Čtenářský magnet. Červencové číslo Vrchlabinek je po týdnu rozebráno

7. 7. 2020

Čtenářský magnet. Červencové číslo Vrchlabinek je po týdnu rozebráno 3 snímků
Magazín Vrchlabinky, který vydáním červencového čísla uzavřel druhý rok své existence, dosáhl významného milníku a čtenářského úspěchu. Pouhý týden po distribuci červencového vydání je celý jeho třítisícový náklad takřka rozebrán a ve volné distribuci na zbývajících místech je už jen posledních pár výtisků.

Červencovým Vrchlabinkám dominuje rozsáhlý a mimořádně otevřený rozhovor s podnikatelem a mecenášem Petrem Dědkem o jeho podnikání, zálibách, hokeji, ale i vztazích s vedením města Vrchlabí. Neméně zajímavými materiály jsou i rozhovory s legendárním prodejcem hudby Martinem Tůmou či horským vůdcem Vojtěchem Dvořákem.

Jsme rádi, že se časopis Vrchlabinky těší takovému obrovskému zájmu a slibujeme, že budeme pokračovat v nastaveném směru, tedy přinášet jedinečné rozhovory se zajímavými lidmi a důležité informace ze života ve Vrchlabí a jeho okolí. Jsme rovněž rádi, že na našich stránkách můžeme přinášet komerční materiály a prezentace našich partnerů a díky masivnímu zájmu o náš časopis pak těmto firmám můžeme nabídnout širokou čtenářskou obec, pro kterou je jejich sdělení určeno.

Pokud se k vám ještě nové Vrchlabinky nedostaly a nebo už nemáte možnost si je obstarat jinde, přečtěte se je na našem webu https://vrchlabinky.cz/magazin/

Děkujeme za vaši přízeň!

Jiří Štefek
jiri@vrchlabinky.cz
Foto: Jiří Štefek