Úterý

5. března 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Vyšlo květnové číslo magazínu Vrchlabinky. Kde všude jsou k mání?

1. 5. 2020

page.Name
Ve čtvrtek 30. dubna vyšlo květnové číslo magazínu Vrchlabinky s hoteliérkou Klárou Sovovou na titulní straně. Vzhledem k postupnému otevírání obchodů a provozoven, které byly více než sedm týdnů uzavřeny kvůli epidemii koronaviru, se oproti dubnu rozšiřuje i počet míst, kde jsou nové Vrchlabinky k dostání.

Na 32 stranách obsahu se mimo jiné dočtete o tom, jak Klára Sovová zachránila chátrající Luční boudu, ale i o tom, co dělala a dělá během koronavirové epidemie. Najdete zde i rozhovor s Tomášem Prouzou, prezidentem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, kytarovým virtuosem Liborem Fišerem či Američankou Hannah Vuozzo, která popisuje svoji cestu z USA do Podkrkonoší.

Květnové Vrchlabinky jsou pro vás připraveny k vyzvednutí na těchto místech: Kaufland trafika, Trafika U Růžičků, Trafika u Vendulky náměstí, Trafika U České známky, ARGO-HYTOS, Kablo Vrchlabí, ŠKODA AUTO, Devro, Potraviny PLUS T-market, Potraviny U Havla, Knihkupectví u Krumlů, Obuv A+3 Klepl, Nemocnice, Poliklinika, Billa, Victoria Wine, Vinotéka u Khola, Informační centrum Vrchlabí, Informační centrum Jilemnice, Informační centrum Černý Důl, Informační centrum Lánov, Esselte Lánov.

Redakce Vrchlabinek vám přeje příjemné a inspirativní čtení.

Jiří Štefek
jiri@vrchlabinky.cz
Foto: Petr Ticháček