Čtvrtek

25. července 2024

Nyní

16°

Zítra

18°

Svátek má

Pět minut pro region: Pojďme společně rozvíjet Vrchlabsko

7. 12. 2020 Komerční sdělení

page.Name
Přemýšlíte o větším podílu zeleně ve veřejném prostoru? Nebo jak by mohla fungovat chytrá aplikaci na parkování, kdybyste ji měli ve své obci k dispozici? V jakých částech města se večer necítíte bezpečně, když jdete sami domu? To vše a řadu dalšího zjišťuje výzkum společnosti Behavio Labs, do kterého se obyvatelé Vrchlabí a okolí mohou zapojit vůbec poprvé.

Dotazníkové šetření bude otevřené do února 2021, poté budou zpracovány výsledky. Informace, které z tak rozsáhlého průzkumu veřejného mínění vzejdou, poslouží jako podklad k podpoře projektů zlepšujících život obyvatel v celém vrchlabském regionu. Výsledky tak může využít místní samospráva, stejně jako soukromé společnosti jako například ŠKODA AUTO, která má v regionu svůj výrobní závod a na zlepšování života lidí v regionu ji záleží.Podobné výzkumy společnosti Behavio Labs, které proběhly v minulosti například na Kvasinsku a Mladoboleslavsku, ukázaly na velká témata a aktuální výzvy, které místní obyvatelé řeší, a přispěly k návrhům inovativních projektů.

Svůj názor můžete vyjádřit k následujícím tématům na webu www.trendaro.cz:

Vzdělávání, nabídka sociálních a zdravotních služeb, občanská společnost, dopravní bezpečnost, bezbariérovost a celou řadu dalších. V rámci všech témat bude věnována také pozornost zjištění, zda a jakým způsobem koronavirová pandemie ovlivnila priority a chování veřejnosti ve sledovaných oblastech.

Dejte své obci 5 minut
Stačí se zaregistrovat pod svým e-mailem do online panelu Trendaro na www.trendaro.cz a vyplnit dotazníky, a to z pohodlí svého obýváku přes počítač nebo třeba při čekání na autobus na svém chytrém mobilu. Pokud budete chtít, můžete si i stáhnout appku pro Android v Google Play.

Dejte vašemu regionu 5 minut a nechte svoje názory zaznít!

Foto: Jiří Štefek, Trendaro, ŠKODA AUTO