Čtvrtek

25. července 2024

Nyní

15°

Zítra

17°

Svátek má

Schůze zastupitelů. Projednají užití daru od Škodovky, bazén na programu není

23. 9. 2020

page.Name
Dnes v 16 hodin ve velké zasedací místnosti se sejde na svém 9. zasedání zastupitelstvo města Vrchlabí. Dle zveřejněné pozvánky se budou zastupitelé zabývat deseti body. Bude mezi nimi například bod „Čerpání daru od ŠKODA AUTO a.s. v souvislosti řešením s epidemií COVID-19“ nebo „Podpora a rozvoj školství ve Vrchlabí 2020/2021“.

V programu naopak není bod týkající se výstavby budoucího městského akvaparku. Zřejmě se tak stane až na příštím zasedání zastupitelského sboru v samém závěru roku. Starosta Jan Sobotka totiž již v srpnovém vydání časopisu Puls avizoval, že tento bod bude rokován ještě letos. „Zda bude nebo nebude (projekt) realizován, bude součástí jednání zastupitelstva města v podzimních měsících po ukončení výběrového řízení na dodavatele stavby a po důkladném vyhodnocení jak investičních, tak budoucích provozních nákladů," napsal Sobotka.

Zasedání zastupitelstva je veřejné. Vzhledem k hygienickým opatřením je účast na jednání zastupitelstva města možná pouze s rouškou nebo podobným ochranným prostředkem horních cest dýchacích.

Jiří Štefek
jiri@vrchlabinky.cz
Foto: Jiří Štefek