Úterý

16. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Čtenářů přibývá. V únoru web Vrchlabinky.cz navštívilo 16 824 uživatelů

5. 3. 2021

page.Name
Zájem o on-line zpravodajství na webu Vrchlabinky.cz prudce narůstá. Z našich dat vyplývá, že v únoru na tento zpravodajský portál skrze své počítače nebo mobilní telefony alespoň jednou zavítalo 16 824 unikátních uživatelů, přičemž o dva měsíce nazpět do bylo 9381 uživatelů. Mnozí naši čtenáři se během měsíce na web vrací opakovaně.

Nejčtenějším článkem minulého měsíce bylo "Prohlášení k očkování proti covid-19 v Domově pro seniory Vrchlabí", za kterým následovaly texty "V závodech Škoda Auto v hradeckém kraji je 300 nakažených s covid" a "Internetový podvod na Vrchlabsku. Z krásné blondýnky se vyklubal lump". Velkému zájmu se těšil i rozhovor s hráči HC Stadion Vrchlabí Patrikem Urbanem a Davidem Chalupou "Překvapil vás něčím Jágr? Svojí přítelkyní, smějí se Vrchlabští".

Portál Vrchlabinky.cz byl spuštěn loni v dubnu jako reakce na probíhající první vlnu koronavirové epidemie, během níž panovala veliká nejistota ohledně budoucnosti tištěných médiích, ale především z potřeby nabídnout nové informační kanály a posílit informovanost obyvatel o lokálních událostech a kauzách. Zároveň se skrze webové stránky podařilo vytvořit nový a efektivní prostor pro firemní a komerční prezentace.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za přízeň!

Jiří Štefek, šéfredaktor Vrchlabinek
jiri@vrchlabinky.cz