Čtvrtek

13. června 2024

Nyní

11°

Zítra

13°

Svátek má

Červencové čtení o hoteliérovi, zdravé výživě i dospívajícím muži v dívčím těle

2. 7. 2021

page.Name
Odstartujte vaše prázdniny či dovolenou s novým vydáním magazínu Vrchlabinky. Červencové číslo přináší 32 stran pestrého letního čtení a zajímavých rozhovorů. A jaké z nich to například jsou?

Alexandr Bílek. Svérázný dobrodruh, cestovatel a hoteliér v titulním rozhovoru popisuje svoji cestu ze západočeských Kraslic do Špindlerova Mlýna, hovoří o svých výpravách do světa, ale i o tom, co ho vedlo zcela zadarmo hostit neúplné rodiny na Vánoce v jeho hotelu Hromovka.

Výživová poradkyně Kristýna Volfová vypráví o svém klikatém vztahu k jídlu, díky kterému si prošla mnoha zdravotními problémy. Své zkušenosti předává dál, napsala o tom knihu a radí lidem co dělat, aby nezažili do co ona.

Adam Typlt se narodil jako Adéla Typltová. Ve velice otevřeném rozhovoru vypráví o tom, jak se cítil jako dospívající muž v dívčím těle a co ho vedlo ke změně pohlaví.

Z dalšího obsahu pak nepřehlédněte rozhovor s hráčem a trenérem ragby Davidem Lahrem či Kristýnou Tumovou o letním kině Tripsi ve Vrchlabí.

Nové Vrchlabinky už jsou mezi vámi a vyzvednout si je můžete na distribučních místech. To nejlepší čtení ke kávě na zahradě, na chlupu, pod stran i na lehátko u moře.

Přejeme vám krásné léto!

Jiří Štefek
jiri@vrchlabinky.cz
Foto: Petr Ticháček