Čtvrtek

23. května 2024

Nyní

16°

Zítra

18°

Svátek má

"Udržitelná" móda. Na Střelnici proběhne benefiční módní přehlídka

10. 12. 2021

page.Name
V sobotu 11. prosince od 19:00 proběhne v sále vrchlabského Kulturního domu Střelnice benefiční módní přehlídka. Výtěžek z této akce organizátorky věnují české organizaci Prales dětem na jejich projekt Green life, který se zabývá ochranou tropického deštného pralesa a ohrožených druhů zvířat se zaměřením na ochranu jejich přirozených teritorií a organizací proti-pytláckých aktivit.

Na přehlídce budou prezentovány jak kolekce obchodů z Vrchlabí a jiných měst, tak i oblečení od mladých lidí, kteří začínají s vlastními značkami oblečení. "Také budeme prezentovat značky, které se zajímají o "udržitelnou módu" a vyrábí oděvy z recyklovaných a recyklovatelných materiálů," říkají organizátorky Barbora Edlmanová, Andrea Bielešová, Terezie Pešková a Tereza Řádová.

Účastníci akce se mohou těšit i na doprovodný program mezi přehlídkami. Promluví například zástupce spolku Prales dětem a přiblíží jejich práci v zahraničí, ale i u nás.

Vstupenka stojí 290,- a v ceně lístku je zahrnutý „welcome“ drink, ochutnávka vegetariánského cateringu od F-gastro Catering a slosování lístků o hodnotné ceny.

(TZ, jš)
Foto: Tereza Řádová