Sobota

20. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Nové Vrchlabinky vás vezmou do hokejové kabiny, MasterChefa i za bubny

31. 8. 2021

page.Name
Středa 1. září není pouze dnem, kdy se děti po letních prázdninách vracejí do škol, ale tentýž den vychází i záříjové číslo magazínu Vrchlabinky. Na jeho obálce tentokrát je Tomáš Jirků, někdejší kapitán vrchlabského hokejového A-týmy a nyní asistent trenéra a šéftrenér mládeže. A co všechno nové vydání magazínu, které v září čítá 44 stran, přináší?

Titulní rozhovor s Tomášem Jirků čtenářům předestře myšlenky stále ještě mladého sportovce, který ještě na jaře vedl svůj tým do hokejových bitev, ale po sezóně oznámil konec kariéry a vůli věnovat se už jen trénování. Z rozhovoru je rovněž patrné, jak dobře si stojí vrchlabští mladí odchovanci v konkurenci kraje, ale jak moc český hokej zaostává za dalšími hokejovými velmocemi.

Stejně jedinečný je i příběh mladého bubeníka Štěpána Kolačného z Jilemnice, který už si mohl zahrát s mnoha kapelami v čele s populárním tělesem Chinaski. Mladý hudebník vzpomíná na své začátky, ale prozrazuje též, jak to má s fanynkami. Tím však výčet exkluzivního čtení nekončí. O svoje vzpomínky na soutěž MasterChef se podělila Alice Vacíková, která ve Vrchlabí provozuje restauraci Gól na zimním stadionu.

Nové vydání magazínu reflektuje i začátek školního roku a tedy přání dětí zapojit se do některého z kroužků či blížící se volby do Poslanecké sněmovny.

Podtrženo sečteno: nové Vrchlabinky přinášejí velkou porci pestrého čtení, který všem zpříjemní začátek školního roku a blížící se nástup podzimu. Záříjové vydání magazínu bude na tradičních místech připraveno k odběru od středečního poledne.

Příjemné čtení všem přeje redakce Vrchlabinek!

Jiří Štefek
jiri@vrchlabinky.cz