Sobota

13. července 2024

Nyní

19°

Zítra

20°

Svátek má

Skvělé jídlo a zábava. Před Morzinskou kaplí proběhne Food Swap

4. 9. 2021

page.Name
Po roční odmlce se ve Vrchlabí opět uskuteční akce, která bude oslavou gastronomie, zábavy a společného setkání lidí. Úderem nedělní 10. hodiny totiž v areálu letního kina Tripsi před Morzinskou kaplí vypukne Food Swap neboli Přátelský piknik ve Vrchlabí, který naváže na populární Food piknik, který se v minulých letech konal v klášterní zahradě.

„Přijďte posedět, popovídat s přáteli a ochutnat z nejrůznějších jídel. Živá hudba, divadlo a program pro rodiny s dětmi je zajištěn. Umíš vařit, péct, máš doma přebytky sezónní sklizně? Přines své dobroty a ochutnej od jiných... My se už postaráme o to, aby se jídlo hezky naservírovalo a můžeš si vesele užívat kulturní program,“ zvou pořadatelé ze Spolku Na Dvoře.

Ostatní si budou moci zakoupit jídlo a nápoje u stánků, čímž finančně podpoří celý projekt. „V areálu bude plápolat přátelský oheň, na kterém můžeš opéci buřty. Ke koupi bude teplá polévka, bramboráky, nakládaný hermelín, domácí limonády a tousty. A pivo také bude!“ avizují pořadatelé.

Jiří Štefek
Foto: Food Swap